Leerkrachten

Mw. I. Kloet  ; juf Ilse
i.kloet@prodewissel.nl                        

Coach

Mw. B.C.N Doedee ; juf baukje
b.doedee@prodewissel.nl
Coach

Dhr. J. Kramer ; meester Jandré 
j.kramer@prodewissel.nl    
Coach

Dhr. T. Aspeslagh ; meester Tim
t.aspeslagh@prodewissel.nl
Coach en docent Techniek

 

Mw. M. Ouweneel ; juf Miranda           

m.ouweneel@prodewissel.nl        
Mentor klas 4a, zorgcoördinator
Coach en Docent Zorg.

Dhr. S. Vlieland ; meester Sander

s.vlieland@prodewissel.nl
Coach uitstroomgroep, Veiligheids -
Coordinator, docent Bouw

Mw. L.A. Franse ; juf Renske

r.franse@prodewissel.nl

Coach en Docent Consumptief

Mw. I. du Pont ; juf Irene       
i.dupont@prodewissel.nl

mentor entreegroep en Coach

 

Dhr. J.M. Clarijs ; meester Hans 
h.clarijs@prodewissel.nl        
Docent Techniek en Coach        

 

mw. M. Willeboordse ; juf Marjolein
m.willeboordse@prodewissel.nl
Coach

Mw. D. Verhoef; juf Debra

d.verhoef@prodewissel.nl

Coach en  docent Economie

Mw. D. Bonarius-de Klerk ; juf Diana   
d.bonarius@prodewissel.nl                  
Coach, ICT-coördinator,  
autoinstructeur

Mw. J. Buschman-Bonarius ; juf Jennifer                 

j.buschman@prodewissel.nl  

Coach,  ICT-er en websitebeheerder.

 

Mw. D. Roose ; juf Dianne
d.roose@prodewissel.nl
Coach en Docent Consumptief                 

 

Mw. M. Kramer ; juf Mariëtte           
m.kramer@prodewissel.nl  
Docent Groen en Coach