Leerkrachten

Mw. I. Kloet  ; juf Ilse
i.kloet@prodewissel.nl                        

Mentor klas 1

Mw. B.C.N Doedee ; juf baukje
b.doedee@prodewissel.nl
mentor klas 2

Dhr. J. Kramer ; meester Jandré 
j.kramer@prodewissel.nl    
mentor klas 3 en docent gym

Dhr. T. Aspeslagh ; meester Tim
t.aspeslagh@prodewissel.nl
Mentor klas 3a, docent Techniek

 

Mw. M. Ouweneel ; juf Miranda           

m.ouweneel@prodewissel.nl        
Mentor klas 4a, zorgcoördinator
Bovenbouw en Docent Zorg.

Dhr. S. Vlieland ; meester Sander

s.vlieland@prodewissel.nl
Mentor uitstroomgroep, Veiligheids -
Coordinator, docent Bouw

Mw. L.A. Franse ; juf Renske

r.franse@prodewissel.nl

Docent Consumptief

Mw. I. du Pont ; juf Irene       
i.dupont@prodewissel.nl

mentor entreegroep en RT.

 

Dhr. J.M. Clarijs ; meester Hans 
h.clarijs@prodewissel.nl        
Docent Techniek              

 

Dhr. N. Mulder ; meester Niels        
n.mulder@prodewissel.nl

Mentor klas 1

mw. M. Willeboordse ; juf Marjolein
m.willeboordse@prodewissel.nl
mentor klas 4

Mw. D. Verhoef; juf Debra

d.verhoef@prodewissel.nl

mentor klas 4 en docent Economie

Mw. D. Bonarius-de Klerk ; juf Diana   
d.bonarius@prodewissel.nl                  
Mentor uitstroomgroep, ICT-coördinator, 
Docent magazijn, autoinstructeur

Mw. J. Buschman-Bonarius ; juf Jennifer                 

j.buschman@prodewissel.nl  

mentor klas 2
Docent ICT en websitebeheerder.

 

Mw. D. Roose ; juf Dianne
d.roose@prodewissel.nl
Docent Consumptief                 

 

Mw. M. Kramer ; juf Mariëtte           
m.kramer@prodewissel.nl  
Docent Groen